333003451 lub 502511448

About Us

Tak jak Ty, jesteśmy graczami w golfa. Lubimy grać, spędzać czas na świeżym powietrzu razem ze znajomymi i przyjaciółmi. Zupełnie tak jak Ty lubimy rywalizację i emocje jakie daje ta gra. Ale poza tym jesteśmy przedsiębiorcami, którzy łączą pasję z pracą.

Pochodzimy z rożnych miejsc w Polsce, wcześniej zajmowaliśmy się różnymi rzeczami. Najważniejsze jest jednak to, że łączy nas zamiłowanie do golfa.

Nasz sklep internetowy w Bielsku Białej jest dostępny dla wszystkich miłośników dobrej gry. Wierzymy, że Mgolf.pl również pomoże wam w rozpoczęciu i kontynuowaniu tej wspaniałej dyscypliny. Do tego jesteśmy dostępni dla Was 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Mgolf.pl pracuje non stop wierząc, że dostęp do sprzętu golfowego powinien być nie ograniczony godzinami otwarcia lub zamknięcia ani wielkością oferty. Dlatego każdego dnia w naszym sklepie online pojawiają się nowe produkty. I obiecujemy, że na tym nie poprzestaniemy. I do tego wszystkiego oferujemy Wam coś nowego, niejako ekstra: dostawę w dowolnie wybranym przez was terminie, nawet w dwadzieścia cztery godziny, a więc wtedy, gdy najbardziej Ci to odpowiada.

Tak jak ważny jest dla nas golf, tak samo ważny jest dla nas najwyższa jakość obsługi klienta. Uprzejmie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Z nami mogą Państwo w prosty i przyjazny sposób zapoznać się z asortymentem golfowym, zdobyć szczegółowe informację oraz zakupić wszelkie niezbędne akcesoria do gry w golfa. Nasza obsługa klienta z przyjemnością pomoże Państwu dobrać odpowiedni sprzęt do Państwa stopnia zaawansowania, umiejętności oraz indywidualnych potrzeb.
Dziękuję, że odwiedziliście naszą stronę i życzmy przyjemnych zakupów.

Copyright © 2014 - 2018 MGolf.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone. Twój profesjonalny sklep golfowy.