333003451 lub 502511448

Czas realizacji

Czas realizacji zamówienia

 

Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki z magazynu, który liczymy od chwili opłacenia zamówienia.

1. Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów o rożnym terminie wysyłki, to liczy się najdłuższy z podanych terminów. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 16:00, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.

2. W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

 

Termin wysyłki produktu

 

a. Wysyłamy w ciągu 24 h.

Towar tak oznaczony mamy w naszym magazynie, prawdopodobnie zdążymy wysłać go w ciągu 24 godzin (1 dzień roboczy) od chwili opłacenia zamówienia i przekazania go do realizacji.

 

Dostępność produktów na magazynie podawana jest dla jednej sztuki. Jeśli zamówienie obejmuje większą liczbę egzemplarzy może się zdarzyć, że nasz zapas się skończy i będziemy musieli sprowadzić produkty od dostawcy. Wtedy czas wysyłki może się wydłużyć

b. Wysyłamy powyżej 24h.
Tego towaru nie mamy w naszym magazynie – sprowadzamy go od stałego dostawcy. Na stronie podajemy przybliżony termin wysyłki.

Towar niedostępny (chwilowy brak) .
Towaru nie można w tej chwili zamówić. Nie mają go już nasi dostawcy. Nie możemy obiecać, że ta pozycja ponownie pojawi się w sprzedaży.

Copyright © 2014 - 2018 MGolf.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone. Twój profesjonalny sklep golfowy.